Choď na obsah Choď na menu
 


Jesenný MINIdogtrekking 17.10 2009

2. 11. 2009

Na tento dogtrekking sme sa vybrali pomerne slušná výprava ľudí a psov - Ja a Honey, Miloš s Hartom, Zolo s Helkou, Katka s Fleou a Maťo s Freddym. Hart a Hleka boli požičaní psíci-Helka z UVP a Hart z KTL. V Zlatej Idke nás privítala snehová nádielka :-)

Obrázok

Zaregistrovali sme sa, dostali sme mapu a itineriár, nejaké mlsky pre psíkov a mohli sme vyraziť. Po odčtartovaní som šla najprv s Milošom a Hartom, ale vzhľadom na to, že sú predsalen rýchleší sme sa po nejakom kilometríku rozdelili...A tak sme s Honey opäť ostali samé :D A tak sme šlapali krásnou krajinou, pokrytou snehovou perinou a užívali si to... Prešli sme prvý kontrolný bod-ktorým bola žlto-modrá chata a pokračovali sme ďalej...Tu však mňa pochytili akési problémy(zdravotné), tak som chvíľami stála a "žobrala" od spolutrekujúcich, ktorí šli okolo nejakú tabletku..Nikto však nemal :( Vyšlapali sme si ešte slušný kopec, ale tam som sa rozhodla, že to už ďalej asi nepôjde, bála som sa vyjsť sama hore a tam tŕpnuť, či mi nepríde ešte horšie...A keď si pozriete fotky tak ma aj pochopíte-hore kopa snehu, hmla, že človek nevidí na 2metre pred seba...:( A tak sme sa s Honey vrátili späť, pridali sa k nám aj Lenka s Braňom a Sunny, ktorí zase podcenili obuv :-)Obrázok

 

Zvyšok trekovania sme teda prečkali v krčme pri teplom guláši, milý ujo krčmár mi podaroval aj ružovú (rozumej ibalgin :D )... Onedlho začali prichádzať prví trekeri a Miloš s Hartom ako tretí v poradí...Dosiahli naozaj pekný úspech-obaja trekovali takto prvýkrát a vlastne sa aj prvýkrát videli :D Do cieľa  prišli s časom 3:57, pričom dĺžka trasy bola cca 22km.

Gratulujeme teda všetkým, ktorý trasu prešli a my sme si odložili itineriár, aby sme si ju odšlapali, keď bude panička fit :-) A už sa na to veľmi tešíme :-)

Obrázok

Fotografie si môžete pozrieť tu :  http://sp-ke.rajce.idnes.cz/Jesenny_mini_DogTreking_17.10.2009/ 


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.