Choď na obsah Choď na menu
 


Trekk 7.3.2009

8. 3. 2009

S Honey sme sa zúčastnili nášho prvého oficiálneho dogtrekkingu,ktorý organizovalo UVP.Konal sa v okolí Jahodnej pri Košiciach.

 

Ráno o 6:00 zazvonil budík/samozrejme len pre mňa,Honey si ešte veselo chrapkala:)/.Tak ja som vyliezla z postele a začala som chystať veci.Potom sme si dali niečo pod zub,ja som ešte behla do potravín kúpiť si niečo na pitie a niečo na zakusnutie,zbalila to do batoha...Honey som navliekla do postroja a šup na autobus,ktorý nám štartoval o 8:00.Asi o 8:15 sme dorazili na miesto,kde už čakalo pár hafanov aj so svojimi páničkami.Obrázok Spravili sa prezentácia a Honey hneď v úvode dostala pamlsok v podobe kolieska:):)

 

Cca o 9:00 sme vyrazili..Zo začiatku sme šli prevažne po asfaltke no po napojení sa na "žltú" to už nebolo také ružové..Všade sneh,miestami dosť hlboký a takto to šlo už celý zbytok cesty..Ja som mala chvíľami dosť,hneď v úvode som klofla jednou nohou do potoka..:/Ale vidieť radosť tej mojej psice-no nemohla som jej ju pokaziť a vzdať to.:)Honey bola perfektná-krásne ťahala a viedla,čo mi bolo naozaj nápomocné,hlavne do kopca..:)Obrázok

 

Našťastie nám nepršalo,aj keď to vyzeralo od rána všeliako..Mne ku koncu odišlo jedno z mojich "zdravých" kolien,takže to už skutočne nebolo bohviečo:)Ale nevzdali sme to a dorazili sme do cieľa.

 

Náš čas bol 6hodín a 15minút..Skončili sme na 12-tom mieste,za nami sa umiestnili ešte traja účastníci a štyria nedokončili..No nie je to  žiadna výhra,ale sme spokojné,teda ja určite-Honey asi rátala s lepším umiestnením(veď by si ho aj zaslúžila,ja som ju len brzdila:):)

Obrázok

Za účasť sme dostali diplom,Honey vzorky granuliek,pamlsky a rolničku:)a mne sa ušlo tričko s motívom dogtrekkingu:)

Nakoniec sa nám dostalo ešte aj odvozu domov,čo bolo dosť pozitívne,vzhľadom na to,že bus nám šiel až o hodinu a pol,a nebolo miesta vnútri kam by sa dalo aj so psom:/A vonku dosť fučalo..Za odvoz ďakujeme Happy a jej majiteľke:)


Napriek snehu a môjmu kolenu som veľmi rada,že sme sa zúčastnili a určite pôjdeme aj nabudúce:)A Honey sľubujem,že to už bude so mnou lepšie:)

 

Po príchode domov si Honey ľahla na gaučík a spokojne odfukovala:)

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Drunk Blood Press - National Mettle

(Aenersekex, 10. 10. 2018 19:30)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vrai-cialis-20mg/

What is a bracing blood make

(AEngemiene, 2. 9. 2018 15:44)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-effet-yeux/